ND 432-L - 3 Eksen CNC Çift İstasyon

* Gerçek çift istasyon çalışabilme özelliği ile sınıfındaki tek makinadır.
* Makina üzerindeki çift dosya yükleyebilir.Ayrı isimlerde farklı iki dosya yüklenebilir bu da nata makina ‘yı diğer makinalardan öncelikli hale getirir.
* Alüminyum tabla üzerine kaplanan yeni lastik teknolojisinin yardımı ile,en ufakparçalarda üstün işleme kalitesi ve parça sabitleme gücü elde edilir.
* Gerilimi giderilmiş,rijid,özel alaşımlı döküm ve çelik gövde sayesinde titreşimsiz,yüksek derecede işleme hassasiyetine ulaşır.
* Yeniden geliştirilen mekanik hareket tasarımı sayesinde SIFIR mekanik backlash ile uzun yıllar dayanacak işleme hassasiyeti ayarına ulaşmıştır.Yazılım üzerinden düzeltilen backlashlerden farklı olarak belirli bir zamandan sonra,
   aşınmaların neden olduğu işleme hatalarımeydana gelmez .
*  Deforme olmayan,uzun ömürlü T kanal alüminyum tabla sayesinde ideal vakum gücüne ulaşılmıştır.
* T kanal tabla tasarımı,mengeneler yardımıyla manüel profil sıkıştırma ve profil işleyebilme imkanı sunar.
* Güçlü 550 m3/h x2 adet blower ile küçük parçaların,işleme esnasında kaymasını tam olarak engelle En büyük parçaların tabla üzerinde kaydırılması hava yatağı ünitesi sayesinde kolayca gerçekleştirilir.
* Tablanın bölgesel olarak vakumlanması,otomatik olarak kontrol edilir.Vanalı sistemlere göre çalışma zamanından yüksek oranda tasarruf edilir.
* X ekseninde otomatik ve pnömatik malzeme sıfırlama sayesinde pozisyonlama kolay ve hızlıdır.
* Düşey Z eksenindeki OTOMATİK LAZER TOUCH PROBE(hassas dokunmalı ölçme) ölçüm sistemi ile hassas sıfırlama elde edilir ve pozisyonlamada hataya imkan tanımaz.
* Hareketli köprüye entegre ( 8 takım kapasiteli ) :takım değiştirme özelliği ile zaman kaybını önler ve önemli ölçüde çalışma zamanı kazandırır.
* Yeniden tasarlanan toz emme sayesinde, işleme hiç toz bırakmadan tamamlanmaktadır.Bu da hem çalışma ortamının temizliği hem de makinenin toz ve talaştan korunmasını sağlar.
* Otomatik ve merkezi takım soğutucu sistemi,işleme kalitesini ve performansını önemli ölçüde arttırır.
* Dayanıklı elektrostatik fırın boya
* 2D CAD CAM grafik ve optimizasyon yazılımı (3D CAD CAM grafik ve optimizasyon yazılımı opsiyoneldir) , Üzerinde hepsi standart olarak bulunan RS 232 ve USB bağlantılar ile bilgi transferi kolay ve hızlı
* Yukarıda belirtilen tüm özellikler makine ile birlikte standart olarak teslim edilir.

ND 432-L
Köprüye Entegre Takım Alma