ND432 - 3 Eksen CNC Panel İşleme Merkezi

Alüminyum tabla üzerine kaplanan yeni lastik teknolojisinin yardımı ile, en ufak parçalarda üstün işleme kalitesi ve parça sabitleme gücü elde edilir.
Gerili giderilmiş, rijid, özel alaşımlı döküm ve çelik gövde sayesinde titreşimsiz, yüksek derecede işleme hassasiyetine ulaşır.
Yeniden geliştirilen mekanik hareket tasarımı sayesinde SIFIR mekanik backlash ile uzun yıllar dayanacak işleme hassasiyeti ayarına ulaşmıştır. Yazılım üzerinden düzeltilen backlashlerden farklı olarak belirli bir zamandan sonra, aşınmaların neden olduğu işleme hataları meydana gelmez.
Deforme olmayan, uzun ömürlü T kanal alüminyum tabla sayesinde ideal vakum gücüne ulaşılmıştır.
T Kanal tabla tasarımı, mengeneler yardımıyla maniel profil sıkıştırma ve profili işleyebilme imkanı sunar.
Güçlü 500m2/h blower ile küçük parçaların, işleme esnasında kaymasını tam olarak engelle En büyük parçaların tabla üzerinde kaydırılması hava yatağı ünitesi sayesinde kolayca gerçekleştirilir.
Tablanın bölgesel olarak vakumlanması, otomatik olarak kontrol edilir. Vanalı sistemlere göre çalışma zamanından yüksek oranda tasarruf edilir.
X eksenindeki otomatik ve pnömatik malzeme sıfırlama sayesinde pozisyonlama kolay ve hızlıdır.Düşey Z ekseninde OTOMATİK LAZER TOUCH PROBE (hassas dokunmalı ölçme) ölçüm sistemi ile hassas sıfırlama elde edilir ve pozisyonlamada hataya imkan tanımaz.
Şase üzerine entegre takım değiştirici (8 takım kapasiteli); takım değiştirme esnasında zaman kaybını önler ve önemli ölçüde çalışma zamanı kazandırır.
Yeniden tasarlanan toz emme sistemi sayesinde, işleme hiç toz bırakmadan tamamlanmaktadır. Bu da hem çalışma ortamının temizliğini hem de makinenin toz ve talaştan korunmasını sağlamaktadır.
Otomatik ve merkezi takım soğutucu sistemi, işleme kalitesini ve performansını önemli ölçüde arttırır.
Dayanıklı elektrostatik boya.
2D CAD CAM grafik ve optimizasyon yazılımı (3D CAD CAM grafik ve optimizasyon yazılımı opsiyoneldir)
Üzerinde hepsi standart olarak bulunan; RS 232 ve USB bağlantılar ile bilgi transferi kolay ve hızlıdır.
Yukarıda belirtilen tüm özellikler makine ile birlikte standart teslim edilir.

KULLANICI DOSTU HAREKETLİ KONTROL PANELİ
8 TAKIM KAPASİTELİ TAM OTOMATİK TAKIM DEĞİŞTİRME MAGAZİNİ
EKSTRA GÜÇLENDİRİLMİŞ RJIT ÇELİK GÖVDE
OTOMATİK LAZER TOUCH PROBE TAKIM BOYU ÖLÇME SİSTEMİ